Звіт керівника Сумської гімназії №1

23.06.2021 о 17.30 відбудеться онлайн звіт директора на платформі ZOOM за покликанням

Тема: Звіт керівника Сумської гімназії №1 - Zoom Meeting Larisa Symonenko

Час: 23 червня 2021 05:30 PM Київ

Підключитись до конференції Zoom

Ідентифікатор конференції: 633 298 5526

Код доступу: 708656

Запрошуються: педагогічний колектив та представники батьківської громадськості

Безпечний відпочинок

Безпечний відпочинок дітей влітку - запорука їхнього життя та здоров’я

Право кожної дитини на оздоровлення і відпочинок гарантовано державою. Організоване оздоровлення та відпочинок забезпечує поліпшення стану здоров’я дітей, відновлення їх життєвих сил, зайнятість у період канікул, запобігає їх бездоглядності, дає можливість продовжити виховний процес та розвиток творчих здібностей.

Пам'ятка на літні канікули

Шановні батьки!

Літні канікули для дітей - це можливість набратися свіжих сил, оздоровитися, закріпити набуті знання і використовувати їх у домашніх умовах. Звертаємо увагу на організацію відпочинку Вашої дитини  під час канікул. Приділяйте, будь ласка, більше уваги своїй дитині. Залучайте до виконання домашніх обов’язків. Тримайте під контролем проведення дозвілля сина (доньки) за межами дому, особливо у вечірній час. Не залишайте дітей без нагляду старших у період літнього відпочинку.