Наказ про зарахування


  1. За результатами конкурсного відбору зарахувати до 1(5)-го класу:

№ з/п

Прізвище,  ім’я,  по батькові

1

Авраменко Альона Денисівна

2

Агейкін Захар Вікторович

3

Алєщенко Ярослав Романович

4

Апакідзе Сергій Олександрович

5

Артеменко Анна Олександрівна

6

Балика Поліна Юріївна

7

Басенко Мілена Павлівна

8

Берестовський Євген Володимирович

9

Бідненко Анастасія Геннадіївна

10

Блага Єгор Миколайович

11

Бондар Поліна Романівна

12

Борисенко Нікіта Костянтинович

13

Борщова Поліна Андріївна

14

Брижко Сергій Віталійович

15

Бутрим Софія Захарівна

16

Ван Сайен Єва Анніва

17

Варакута Михайло Олексійович

18

Васильковський Роман Андрійович

19

Ващенко Арсеній Сергійович

20

Войтенко Софія Вячеславівна

21

Волик Віктор Вікторович

22

Волик Михайло Володимирович

23

Волохов Іван Олексійович

24

Волошин Давід Олександрович

25

Гаврилова Вероніка Сергіївна

26

Гасіліна Валерія Сергіївна

27

Гончаренко Соломія Ігорівна

28

Гринь Катерина Сергіївна

29

Гриценко Діана Андріївна

30

Гричановський Глєб Костянтинович

31

Губаренко Ігор Володимирович

32

Гузь Єгор Віталійович

33

Гусениця Катерина Миколаївна

34

Данильченко Валерія Володимирівна

35

Дащенко Максим Романович

36

Дудніков Давид Сергійович

37

Дука Олександра Дмитрівна

38

Духно Костянтин Дмитрович

39

Д'яконова Марина Кирилівна

40

Ємельяненко Тихон Сергійович

41

Єременко Крістіна Максимівна

42

Єщенко Ангеліна Валентинівна

43

Заставенко Дар'я Олексіївна

44

Захаркіна Поліна Олексіївна

45

Звоновська Софія В’ячеславівна

46

Зеря Дар'я Максимівна

47

Іземенко Назар Євгенович

48

Карпенко Матвій Кирилович

49

Клочко Платон Миколайович

50

Князєва Ярослава Михайлівна

51

Коваленко Софія Миколаївна

52

Ковальов Валентин Олександрович

53

Ковальов Тимофій Олексійович

54

Ковтун Анастасія Володимирівна

55

Колишкін Владислав Олександрович

56

Кононенко Валерія Ігорівна

57

Коротченко Нікіта Андрійович

58

Костель Тимофій Миколайович

59

Котвяковський Павло Юрійович

60

Котляренко Ілля Максимович

61

Краснобрижий Арсеній Андрійович

62

Кулик Єгор Павлович

63

Кутир Арсеній Ігорович

64

Левченко Аріна Євгеніївна

65

Ліфіренко Максим Андрійович

66

Ліхолат Дарина Денисівна

67

Макаренко Єлизавета Віталіївна

68

Макаренко Поліна Віталіївна

69

Мальована Аліна Олегівна

70

Мамотенко Григорій Олегович

71

Мартіян Марія Олександрівна

72

Маслова Дар'я Владиславівна

73

Мирошніченко Даніїл Олександрович

74

Мілаєнко Аріна Євгенівна

75

Мірошнікова Діана Олександрівна

76

Мяленко Діана Станіславівна

77

Назаренко Михайло Олегович

78

Негрійов  Нікіта Олександрович

79

Недайвода Захар Романович

80

Нестеренко Варвара Богданівна

81

Нечипоренко Ілля Павлович

82

Нужний Богдан Олександрович

83

Обод Назар Миколайович

84

Огієнко Денис Романович

85

Олексієнко Дмітрій Олександрович

86

Олефір Христина Олександрівна

87

Ольштинський Олексій Павлович

88

Охріменко Маргарита Олександрівна

89

Павленко Єлизавета Олександрівна

90

Павлючок Максим Ігорович

91

Паращенко Марія Андріївна

92

Паращенко Ярина Владиславівна

93

Підлужна Марія Євгенівна

94

Плющик Олександр Едуардович

95

Поляков Максим Едуардович

96

Пономаренко Іван Олексійович

97

Попадюк Каріна Сергіївна

98

Правдюк Данило Владиславович

99

Прокопенко Ярослав Вікторович

100

Пруднік Анастасія Станіславівна

101

Прядко Олександр Юрійович

102

П'ятаченко Данііл Сергійович

103

Рибалко Андрій Романович

104

Рибалко Дарія Юріївна

105

Рідняк Ангеліна Андріївна

106

Романенко Артем Сергійович

107

Роменська Анастасія Віталіївна

108

Руденко Вероніка Артемівна

109

Сахно Анастасія Олександрівна

110

Селіхова Дар'я Максимівна

111

Семакіна Анастасія Олександрівна

112

Сенча Владислав В’ячеславович

113

Сергієнко Кіра Сергіївна

114

Сергієнко Софія Володимирівна

115

Сисоєв Нікіта Олексійович

116

Сікідіна Олександра Романівна

117

Скляр Анна Костянтинівна

118

Скляренко Артем Сергійович

119

Скуба Максим Євгенович

120

Сметаніна Софія Михайлівна

121

Солодовник Олександра Олександрівна

122

Стеценко Ян В'ячеславович

123

Стовбир Ярослав Сергійович

124

Стоянець Вероніка Андріївна

125

Супрун Ілля Андрійович

126

Тверезовська Марія Олександрівна

127

Тимошенко Валерія Сергіївна

128

Тимченко Данило Олегович

129

Ткаченко Володимир Андрійович

130

Ткаченко Даніл Леонідович

131

Ткаченко Нікіта Леонідович

132

Турчина Єлизавета Олегівна

133

Удовиченко Катерина Олексіївна

134

Філоненко Микола Ігорович

135

Фролова Мар'яна Олександрівна

136

Циганок-Скрипка Кіріл Александрович

137

Цимбал Марія Олексіївна

138

Чванкіна Юлія Романівна

139

Чеховський Артур Вікторович

140

Шван Анастасія Юріївна

141

Шейна Анастасія Андріївна

142

Штангей Софія Юріївна

143

Щербатюк Анна Олександрівна

 Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Директор Сумської гімназії №1                                К.І.Бондарєва

Повернутися

Яндекс.Метрика