Шановні батьки майбутніх учнів 1(5)-х класів

Комунальної установи Сумська гімназія №1 м.Суми Сумської області!

Станом на 31 травня 2022 року подано 119 заяв на участь у конкурсному відборі до 1(5)-го класу, що не перевершує 120 – кількість місць у 1(5)-х класах відповідно до мережі класів на 2022/2023 навчальний рік.

Відповідно до п.1 розділу ІІ «Організація конкурсу» Порядоку конкурсного прийому та зарахування учнів до Комунальної установи Сумська гімназія № 1 м. Суми Сумської області,  розробленого відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України №367 від 16.04.2018 року «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», конкурс не проводиться, оскільки кількість поданих заяв про зарахування до 1 (5)-х класів станом на 31 травня 2022 року не перевищує загальної кількості місць у чотирьох класах, запланованих мережею класів на 2022/2023 навчальний рік, з урахуванням нормативу наповнюваності класів, визначеного Законом України «Про повну загальну середню освіту».

У цьому випадку протокол про рекомендацію на зарахування учнем/ученицею 1(5)-го класу КУ Сумська гімназія №1 м.Суми складається впродовж одного робочого дня – 01 червня 2022 року.

На підставі цього наказу Ви, шановні батьки, можете протягом 01-06 червня 2022 року отримати в канцелярії КУ Сумська гімназія №1 м.Суми довідку про зарахування учнем/ученицею до 1(5)-го класу закладу освіти, що слугує підставою видачі Вам документів у закладі освіти, де навчалася Ваша дитина.

Наказ про зарахування учнем/ученицею до 1(5)-го класу КУ Сумська гімназія №1 м.Суми видається 09 червня 2022 року  після 12.00 на підставі поданих документів:

1) Заява одного з батьків дитини, поданої особисто з пред’явленням оригіналу документа, що засвідчує особу заявника, або інша особа за довіренністю

2) Копія свідоцтва про народження дитини (пред’являється оригінал).

3) Медична довідка за формою первинної облікової документації № 086-1/о

(обов'язкова подача до 25.08.2022).

4) довідка про щеплення 063/о, завірена належним чином

5) Оригінал документа про відповідний рівень освіти.

6) особова справа учня

7) документи, що слугують підставою організації інклюзивного навчання

8) заява про забезпечення індивідуальної форми навчання -  педагогічний патронаж та довідки закладу охорони здоров’я

9) заява про забезпечення індивідуальної форми навчання  - екстернат (у разі перебування і навчання дитини за межами держави)

10) документи, що підтверджують соціальний статус дитини (сироти, під опікою, інвалід, багатодітна сім'я, малозабезпечена сім'я, діти учасників бойових дій, інші).

Дякуємо, що обрали наш заклад освіти!