Правовий квіз до Дня юриста

5 жовтня 2021 року Навчально-науковим інститутом права Сумського державного університету було організовано і проведено правовий квіз серед учнівських команд міста на знання норм чинного законодавства та вміння їх застосовувати. У заході взяли участь команди комунальної установи Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради. «ОНІКС», Садівського закладу загальної середньої освіти «Воля», команда МАН «Viva Lex» та команда комунальної установи Сумська гімназія № 1 «Veritas».

Учасників квізу та гостей вітали заступник директора з методичної роботи Ольга Стогова та кандидат юридичних наук Вікторія Панкратова, щиро побажали командам вдалої гри та перемоги.

Гра складалася з 6 конкурсів: «Правова розминка», «Помисли логічно», «Правові анаграми», «Правові ситуації», «Конкурс капітанів команд», «Хто перший?».

У результаті запеклої боротьби команда гімназії «Veritas» виборола 1 місце.

Усі учасники квізу отримали дипломи та подарунки.

Дякуємо команді у складі:

Анни Биценко (капітан)

Кирилла Глушака

Костянтина Горюнова

Софії Молошної

Олексія Панасенка

Інни Плішивої

Керівник команди - вчитель правознавства Наталія Жильнікова.