Тиждень безпеки дорожнього руху

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.

З 13 по 17 вересня 2021 року в Сумській гімназії №1 пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого було залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті, поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму.

У рамках Тижня були проведені різноманітні тематичні заходи відповідно до розробленого плану: урок "Безпечна дорога додому", вікторина «Мій друг – дорожній рух», практичне заняття «Сигнали регулювальника», «Безпека руху велосипедиста», відпрацювання практичних  вправ, квест-гра «Ми – за безпеку руху».

Під час проведених заходів діти розгадували загадки, малювали дорожні знаки, грали в рольові ігри, переглядали мультиплікаційні й документальні відеофільми. Упродовж тижня школярі мали змогу ознайомитись з інформаційними плакатами «Безпека пішохода».

Проведені заходи були цікавими, змістовними і сприяли повторенню, вивченню та закріпленню знань Правил дорожнього руху.