ЯвКурсі — інноваційний освітній проект для абітурієнтів Сумщини

Підготовка до ЗНО – це важливий етап у житті кожного старшокласника України. Щороку ЗНО складають більше 6 тисяч випускників Сумщини. Але, на жаль, за даними звітів Українського центру оцінювання якості освіти, результати учнів різняться залежно від регіону проживання. Із метою забезпечити рівноцінний доступ до якісної підготовки навчальний центр “ЯвКурсі” підготував для учнів безоплатні онлайн-курси з історії України, математики, англійської мови, української мови та літератури. Сервіс доступний за адресою https://yavkursi.com.

Для учнів розроблена онлайн-платформа з особистим кабінетом, в якій проходить повний цикл навчання. Користувачі отримують навчальні матеріали в різних форматах (відео, тестові завдання), а також здають тести і отримують домашні завдання. За підтримки експертів, які спостерігають за роботою вчителів та динамікою в групах, викладачі контролюють успішність та індивідуально підходять до кожного учня. Батьки можуть переглянути статистику і оцінити прогрес дитини.

Проект самостійно відбирає та готує викладачів. Відбір відбувається в кілька етапів і є доволі серйозним. Статистика показує, що в середньому із 200 поданих заявок усі етапи відбору та навчання проходять 10 вчителів. Це люди, що мають ґрунтовні знання та найкращу підготовку.

Курси розробляє команда експертів, які мають багаторічний досвід роботи та розуміються в особливостях та нововведеннях в незалежному оцінюванні. Серед них є викладачі, що пройшли підготовку по ефективним технологіям навчання в американських ВНЗ за програмами Державного Департаменту США і компанії Google, та заслужені вчителі України.