Дванадцять педагогів Сумської гімназії №1 отримали ноутбук
![](https://gimnazia.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/02/333237555_1905560546463048_6095632264847682373_n.jpg)
«
Це стало можливим завдяки сприянню Фундації Олени Зеленської в межах ініціативи Глобальної бізнес-коаліції для освіти (GBC-Education) та проєкту «Цифровий актив для України» від компаній «HP» та «Microsoft».
![☝🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbb/1/16/261d_1f3fb.png)
![](https://gimnazia.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/02/332753048_1360417364812189_7979939122439623259_n-290x300.jpg)
![](https://gimnazia.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/02/333259138_583456633840776_1082443423746164799_n-273x300.jpg)
![💻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8c/1/16/1f4bb.png)
![](https://gimnazia.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/02/331338705_1347637056027206_4680598922742621529_n-225x300.jpg)
![📎](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tae/1/16/1f4ce.png)
![👐🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta2/1/16/1f450_1f3fb.png)
Шана педагогічним працівникам, котрі всупереч усім труднощам творчо займаються з дітьми та роблять їх активними учасниками освітнього процесу!» – Сумська ОВА