Global Money Week💲

Global Money Week💰 (Всесвітній тиждень грошей) – щорічна міжнародна освітня кампанія, метою якої є розвиток фінансової свідомості дітей та молоді.
У КУ Сумська гімназія #1 пройшов ряд заходів у рамках тижня💶 під проводом вчителя фінансової грамотності Марина Гончаренко.
Учні 4(8)-А класу, Васильченко Владислав і Кибальник Артем, взяли участь у найбільшому змаганні в Європі з фінансової грамотності European Money Quiz💰
4(8)-Г та 2(6)-С вивчали історію виникнення української гривні🇺🇦, з’ясовували роль грошей в повсякденному житті, вчилися тому як можна заощаджувати кошти.
Учні 3(7)-х класів відвідали унікальний в нашому місті “Музей грошей”🏢🪙.
Гімназисти з 2(6)-Ф класу грали в гру “Лісові комерсанти”🌳. Діти вчилися примножувати капітал, досягати своєї мрії, допомагати один одному у скрутному фінансовому становищі.
Осторонь не лишились і учні 5(9)-Г класу, які ознайомились з темою “Історія банку. Кредит в житті людини”. 💳 Вони дізналися про різні види кредитних послуг, а також вчилися порівнювати кредитні пропозиції.
З цікавістю досліджуємо нові теми та стаємо фінансово грамотними!☺️