«Обери професію своєї мрії»
![](https://gimnazia.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/03/336491437_1381716372664501_8284030117892783906_n.jpg)
Учні 3(7)-7(11)-х класів КУ Сумськв гімназія #1 міста Суми Сумської області 15 березня долучилися до Всеукраїнського уроку з профорієнтації «Обери професію своєї мрії», який відбувся у прямому ефірі Єдиного Телевізійного Марафону (телеканали: 1+1, ICTV, Інтер, СТБ, Суспільне, телеканал Рада) проводиться Всеукраїнський урок з профорієнтації для учнів 7-11 класів закладів загальної середньої освіти за участі провідних українських роботодавців та кар’єрних радників.
![](https://gimnazia.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/03/336161870_187844250653427_8249125271074522434_n-300x225.jpg)
![](https://gimnazia.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/03/336540853_612620330204539_8040776181371782946_n-300x169.jpg)
![](https://gimnazia.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/03/335921074_3133641580266888_3520606554776684484_n-225x300.jpg)
Організатори: Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Асоціація інноваційної та цифрової освіти, Група «1+1 media» за підтримки Goethe-Institut в Україні.