Допоможи пухнастим друзям

Учнівське самоврядування КУ Сумська гімназія #1 організувало благодійну акцію серед учнів навчального закладу «Допоможи пухнастим друзям».
Учні збирали кошти на допомогу собакам Сумське товариство захисту тварин, які перебувають на лікуванні у Центр ветеринарної медицини “Хелс”, м. Суми
У ході акції зібрали 2940 гривень, котрі сьогодні були передані лікувальному закладу міністром Милосердя Демократичної Республіки Гімназія Назаром Юсюком.
Дякуємо всім, хто долучився до акції!
Також, міністри учнівського самоврядування провели інформаційний марафон «Година Землі», в якому закликали учнів і вчителів обмежити використання світла 25 березня з 20:30 до 21:30. Це сприятиме вихованню відповідального ставлення до ресурсів планети та їх використання.
Принагідно в КУ Сумська гімназія №1 відбулась виставка малюнків “Година Землі”.