Креативимо разом на весняних канікулах
![](https://gimnazia.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/04/341295144_753891669725353_5522229222275304914_n.jpg)
Для учнів 3(7)-Б класу було проведено творчу майстерню з декорування екоторбинок «Мій оригінальний шопер, на якому гімназисти власноруч прикрасили сумки власними креативними малюнками на різну тематику.
![](https://gimnazia.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/04/341265574_238869735334419_3464001957662426792_n-300x225.jpg)
Використання екоторбинок замість поліетиленових пакетів – це про виховання свідомого громадянина, котрий турбується за збереження навколишнього середовища.
У рамках майстерні класом зібрано 740 гривень, якими підтримано акцію благодійний «Великодній ярмарок» для допомоги ЗСУ.
![](https://gimnazia.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/04/341114534_615280820110669_7852117492786549348_n-300x225.jpg)
Також до акції долучився і 3(7)-В клас, який зібрав 1000 гривень.
Загалом сума коштів у рамках гімназійної акції становить 24 368 гривень.
![](https://gimnazia.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/04/340640090_228935773128798_79616870322998490_n-300x225.jpg)