Прогулянка у Бремені
![](https://gimnazia.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/04/340165699_257977903324512_4003709446101536679_n.jpg)
Місто – порт на північному заході Німеччини. Величні споруди і бруківка середньовіччя, найменші старі будиночки і всесвітньовідомий пам’ятник Бременським музикам подарували учасникам міжнародного екологічного проєкту незабутні враження та емоції. На власні очі побачили те, про що читали в книжках з дитинства. Блукаючи вулицями міста, також вже відчули святкову атмосферу Великодня.
![](https://gimnazia.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/04/339140038_158972906772404_2694519393788065520_n-300x225.jpg)
![](https://gimnazia.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/04/340001684_1176434633063130_4262988673607241555_n-300x225.jpg)
Проєкт проводиться за підтримки #DPJW Німецько- польска співпраця молоді та #Auswärtiges Amt Міністерства закордонних справ Німеччини.
![](https://gimnazia.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/04/339975152_922444832293904_8000139912171324470_n-225x300.jpg)