Посвята в гімназисти 2023-2024
![](https://gimnazia.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-06_13-17-57.jpg)
Повертаємось на екрани ваших моніторів і починаємо прощатися з літом![👋🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8e/1.5/16/1f44b_1f3fb.png)
![👋🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8e/1.5/16/1f44b_1f3fb.png)
А наші найменші учні, нові члени гімназійної родини, вже отримали відмінний знак учня КУ Сумська гімназія #1 – шеврони![🛡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t93/1.5/16/1f6e1.png)
![🛡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t93/1.5/16/1f6e1.png)
Також першокласники долучилися до лав нашого товариства справжніх патріотів, козачат «Джура»![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
На посвяту завітали й найважливіші для нас гості – наші захисники. Від нашого гімназійного ком‘юніті подякували тим, хто захищає наше сьогодення, наше майбутнє і вручили нашим героям символічні підвіски з гербом, а також значок товариства «Джура».
Після чого старшокласники з учнівського самоврядування провели екскурсію навчальним закладом для новеньких учнів, показавши кожен куточок школи, яка стане другою домівкою для майбутніх зірочок на алеї сузір’я «Гімназія #1»![🥰](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t43/1.5/16/1f970.png)
![🥰](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t43/1.5/16/1f970.png)
![](https://gimnazia.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-06_13-16-52-300x225.jpg)
![](https://gimnazia.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-06_13-17-58-300x225.jpg)
![](https://gimnazia.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-06_13-17-59-300x225.jpg)
![](https://gimnazia.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-06_13-18-00-300x225.jpg)
![](https://gimnazia.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-06_13-18-01-300x225.jpg)