Морська прогулянка по Північному морю
![](https://gimnazia.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/04/339272000_729900108869039_3658002431231984639_n.jpg)
Сьогодні наші гімназисти мали можливість побувати на Північному морі
, морська прогулянка на справжньому рибацькому кораблі подарувала нашим дітям незабутні емоції – виловили декілька морських жителів, потримали в руках, дізналися багато цікавого і нового.
![🌊](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbc/1/16/1f30a.png)
![](https://gimnazia.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/04/339254988_107556875621746_7839182730250028824_n-300x169.jpg)
![](https://gimnazia.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/04/339256813_948439933272968_9060107411363680863_n-300x225.jpg)
Наш міжнародний екологічний проєкт ознайомив сьогодні дітей з ареалом проживання морських котиків. Гімназисти відвідали заповідну зону – острів Шпікерог,який належить до району Віттмунд, Нижня Саксонія, до східної групи архіпелагу Фризькі острови і є частиною Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО!!!![☝️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/261d.png)
![☝️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/261d.png)
![](https://gimnazia.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/04/339277069_668657991684361_5136310758127686915_n-300x225.jpg)
На всьому острові не їздять навіть автомобілі!!! Це рай для дикої флори і фауни, люди приїздять сюди насолодитися тишею і унікальною природою.
Проєкт відбувається /проводиться за підтримки #DPJW Німецько- польска співпраця молоді та #Auswärtiges Amt Міністерства закордонних справ Німеччини.
![](https://gimnazia.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/04/339265683_1657448584698492_3039214816880329646_n-225x300.jpg)
![](https://gimnazia.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/04/339260651_1302561084020826_7253169553275975967_n-300x225.jpg)