Морська прогулянка по Північному морю

Сьогодні наші гімназисти мали можливість побувати на Північному морі 🌊, морська прогулянка на справжньому рибацькому кораблі подарувала нашим дітям незабутні емоції – виловили декілька морських жителів, потримали в руках, дізналися багато цікавого і нового.
Наш міжнародний екологічний проєкт ознайомив сьогодні дітей з ареалом проживання морських котиків. Гімназисти відвідали заповідну зону – острів Шпікерог,який належить до району Віттмунд, Нижня Саксонія, до східної групи архіпелагу Фризькі острови і є частиною Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО!!!☝️
На всьому острові не їздять навіть автомобілі!!! Це рай для дикої флори і фауни, люди приїздять сюди насолодитися тишею і унікальною природою.
Проєкт відбувається /проводиться за підтримки #DPJW Німецько- польска співпраця молоді та #Auswärtiges Amt Міністерства закордонних справ Німеччини.