Візит до Ольденбург
![](https://gimnazia.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/04/339494995_904490963997075_8289256726376027571_n.jpg)
Ольденбург – старовинне місто на північному заході Німеччини, це колишня столиця графства Ольденбурзького. Учасники міжнародного екологічного проєкту змогли милуватися красою центру міста на оглядовій екскурсії: замок (нині музей), ратуша. І звичайно вільний час для шопінгу
у великому торговому центрі.
![😉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t57/1/16/1f609.png)
![](https://gimnazia.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/04/339568579_737136878059280_482314537712507896_n-225x300.jpg)
![](https://gimnazia.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/04/338954940_951022999587713_3256855032573346025_n-225x300.jpg)
![](https://gimnazia.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/04/339465553_5982920085122970_3426900106056282571_n-225x300.jpg)
Проєкт відбувається /проводиться за підтримки #DPJW Німецько- польска співпраця молоді та #Auswärtiges Amt Міністерства закордонних справ Німеччини.